Jsme pro vás spolehlivým dodavatelem českého textilu

Bonastyl je česká rodinná firma, která již od svého založení roku 1990 dbá na kvalitu prodávaného zboží. Proto u nás najdete punčochové zboží, spodní prádlo, župany, noční prádlo a další jen od prověřených, spolehlivých partnerů. Zároveň sami vyrábíme vlastní ponožky pod značkou Bonastyl® a Crazy Socks®.

Víme, že každá prodejna potřebuje trochu jiné zboží a každý náš partner vyhledává spolupráci za jiných podmínek. Jsme otevření vašim návrhům a ke každému přistupujeme individuálně.

 

Proč s námi spolupracovat

sortiment

Najdete u nás ucelený sortiment, což znamená méně administrativy

registrace

Při registraci nakupujete za výhodnější velkoobchodní ceny

ponozky-na-miru

Vyrábíme ponožky na zakázku s vaším vlastním návrhem

objednavky

Expedujeme objednávky do druhého dne

 

registrace-bonastyl

 


Vyrábíme ponožky na zakázku

ponozky-lemurPod značkou Crazy Socks® najdete veselé ponožky s rozpustilými motivy, které si sami navrhujeme. Rádi pro vás ale vyrobíme i ponožky s vaším vlastním návrhem – např. logem firmy, nápisem, obrázkem. Stačí nás kontaktovat a na všem se domluvíme. Ponožky se tak stanou skvělým dárkem pro vaše obchodní partnery, zaměstnance apod.

Minimální objem takové individuální zakázky je 300 párů od každého návrhu. U ponožek s tvarovým plyšem v chodidle je to minimálně 500 párů.

 

Zajímá nás kvalita a původ zboží

Ponožky Bonastyl® a veselé ponožky Crazy Socks® vyrábíme v České republice. Zajímáme se ale také o kvalitu a původ zboží od našich dodavatelů, které si pečlivě vybíráme. Patří mezi ně např. ANDRIE, EVONA, ELITE, DARREN, NGM a MONA.

 

Rádi vás v prodeji podpoříme! Naši obchodní zástupci vám představí náš sortiment. Partnerům také poskytujeme stojany na produkty a odborné poradenství.

Objednávky expedujeme vždy do druhého dne. Zboží vám vozíme v konkrétně určené dny – vždy tak víte, kdy nás můžete na prodejně očekávat. 

 

Chcete s námi spolupracovat? Udělejte první krokozvěte se nám nebo se rovnou registrujte

registrace partnerů

 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: