Ochranna osobních údajů

S ohledem na nezbytnost plnění úkolů firmy BONASTYL s.r.o. v oblasti ochrany osobních údajů, zejména pak s přihlédnutím k potřebě dodržování a náležité realizaci práv a povinností upravených v nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), (dále jen „Nařízení"), 

 

poskytuje firma BONASTYL s.r.o. následující informace (pro kompletní znění klikněte na odkaz):

 

Informace o zpracování osobních údajů pro zákazníky e-shopu.

 

Informace o zpracování osobních údajů pro obchodní partnery (fyzické osoby podnikatele).

 

Informace o zpracování osobních údajů pro zaměstnance.

 

Informace o zpracování osobních údajů pro osoby, které poskytly souhlas se zpracováním osobních údajů.

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů při u dělení souhlasu k zasílání newsletteru.

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů.

 

Souhlas s registrací a zařazením do věrnostního programu.

 

Vaši spokojenost s nákupem zjišťujeme prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky, do nichž je náš e-shop zapojen. Proto, abychom Vám dotazník mohli zaslat, je nutné nám poskytnout Souhlas se zasláním tohoto dotazníku - ten můžete vyjádřit zaškrtnutím volby v souhrnu objednávky. Zpracování osobních údajů pro účely zaslání dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky provádíme na základě našeho oprávněného zájmu, který spočívá ve zjišťování Vaší spokojenosti s nákupem u nás. Pro zasílání dotazníků, vyhodnocování vaší zpětné vazby a analýz našeho tržního postavení využíváme zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Heureka.cz; tomu pro tyto účely můžeme předávat informace o zakoupeném zboží a vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje nejsou při zasílání e-mailových dotazníků předány žádné třetí straně pro její vlastní účely.

Naše webové stránky využívají technologie retargetingu od služby Sklik provozované společností Seznam.cz, a.s. Ta nám umožňuje ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naše reklamy v reklamní síti společnosti Seznam.cz, a.s.